X

Up North – Bouwnummer L-7-37

Amsterdam

2 foto's

€595.000

Verkocht
83 m² 2 kamer(s) 2 slaapkamer(s)

Omschrijving

Ruim appartementstype met een zeer lichte woonkamer door de hoekligging aan de binnenzijde van Up North. Het balkon en beide slaapkamers kijken uit over de gemeenschappelijke binnentuin.
De prijs vrij op naam is inclusief vooruitbetaalde canon voor 50 jaar.

Spacious apartment type with a very bright living room due to the corner location on the inside of Up North. The balcony and both bedrooms overlook the communal courtyard garden.
The price (v.o.n.) is including prepaid canon for 50 years.

Specificaties

Status:
Verkocht
Prijs:
€595.000
Woonoppervlakte:
83 m²
Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
2
Soort woning:
appartement

Project

Project:
Up North
Woningen:
90
Beschikbare woningen:
0
Prijs:
320.000 – € 723.500
Woonoppervlakte:
43 m² – 94

Betrokken partijen

Makelaar

Ramon Mossel

Locatie

Nieuwbouw in de Klaprozenbuurt, Amsterdam

De Klaprozenbuurt ligt tussen de Noordelijke IJ-oevers (NDSM en Buiksloterham) en de oudere buurten van Amsterdam Noord. Meer specifiek: tussen de Klaprozenweg, Zijkanaal I (met zijn haven voor woonboten), de Buiksloterdijk en de Bloemenbuurt. Het gebied is op dit moment vooral een bedrijventerrein, maar dat gaat veranderen. In de komende jaren verrijst er veel nieuwbouw in de Klaprozenbuurt, zodat het echt een woonbuurt wordt.

Nieuwbouw-Klaprozenbuurt-Amsterdam-Noord

Vergelijkbare woningen