X

The Sphinx – Bouwnummer 80

Amsterdam

2 foto's

€2.015

Verhuurd
83 m² 3 kamer(s) 0 slaapkamer(s)

Omschrijving

Dit royale 3-kamerappartement van ongeveer 83 m² ligt op de zevende verdieping, zowel aan de oost- als westzijde van het gebouw. Dit is de hoogste woonlaag van het lage gedeelte van The Sphinx. Aan de oostzijde heb je uitzicht op het doeplein en aan de westzijde op het park van Shell-lab en het IJ. Het balkon ligt aan de woonkamer.

Het appartement is ingedeeld met een woonkamer met open hoekkeuken, twee ruime slaapkamers, een apart toilet en een badkamer met inloopdouche en brede wastafel. De berging biedt alle ruimte voor de wasmachine en de wasdroger en het opbergen van spullen. Bovendien staan hier de technische apparaten.

Specificaties

Status:
Verhuurd
Prijs:
€2.015
Woonoppervlakte:
83 m²
Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
0
Soort woning:
overig

Project

Project:
The Sphinx
Woningen:
89
Beschikbare woningen:
1
Prijs:
1.600 – € 2.270
Woonoppervlakte:
57 m² – 99

Betrokken partijen

Locatie

Nieuwbouw in Overhoeks, Amsterdam

Overhoeks is een nieuwe stadswijk in Amsterdam Noord, recht tegenover het Centraal Station. De wijk heeft twee gezichten: het rustige Aan het IJ (met fraaie appartementengebouwen) en de levendige Strip, met diverse opvallende woontorens. Met de nieuwbouw in Overhoeks heeft Amsterdam er inmiddels flink wat woningen bij gekregen, zowel koop als huur.

Amsterdam-Noord-Overhoeks

Vergelijkbare woningen