X

The Sphinx – Bouwnummer 103

Amsterdam

2 foto's

€2.125

Beschikbaar
91 m² 3 kamer(s) 0 slaapkamer(s)

Omschrijving

Dit royale 3-kamerappartement van ongeveer 91 m² ligt op de elfde verdieping, op de hoek, zowel aan de oost- als westzijde van het gebouw. Vanwege de hoekligging, maar ook de ultieme hoogte geniet je in dit appartement van een prachtige lichtinval én een geweldig uitzicht op onder andere het IJ. Op het royale dakterras is het ook heerlijk toeven. 

Het appartement is ingedeeld met twee royale slaapkamers, een berging met ruimte voor de wasmachine en wasdroger, een apart toilet en een riante badkamer die compleet is ingericht met een inloopdouche, ligbad, brede wastafel en tweede toilet. 

Specificaties

Status:
Beschikbaar
Prijs:
€2.125
Woonoppervlakte:
91 m²
Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
0
Soort woning:
overig

Project

Project:
The Sphinx
Woningen:
89
Beschikbare woningen:
1
Prijs:
1.600 – € 2.270
Woonoppervlakte:
57 m² – 99

Betrokken partijen

Locatie

Nieuwbouw in Overhoeks, Amsterdam

Overhoeks is een nieuwe stadswijk in Amsterdam Noord, recht tegenover het Centraal Station. De wijk heeft twee gezichten: het rustige Aan het IJ (met fraaie appartementengebouwen) en de levendige Strip, met diverse opvallende woontorens. Met de nieuwbouw in Overhoeks heeft Amsterdam er inmiddels flink wat woningen bij gekregen, zowel koop als huur.

Amsterdam-Noord-Overhoeks

Vergelijkbare woningen