X

The Sphinx – Bouwnummer 108

Amsterdam

2 foto's

€1.850

Verhuurd
67 m² 2 kamer(s) 0 slaapkamer(s)

Omschrijving

Dit unieke 2-kamerappartement van ongeveer 64 m² ligt op de twaalfde, dus hoogste verdieping van The Sphinx. Vanwege de hoekligging, maar ook de ultieme hoogte, geniet je in dit appartement van een prachtige lichtinval én een geweldig uitzicht. Op het royale dakterras is het ook goed toeven. 

Het appartement is ingedeeld met een ruime woonkamer met open keuken, een slaapkamer en een badkamer die compleet is ingericht met een royale douchecabine en een brede wastafel. Aan de hal liggen het aparte toilet en de berging met ruimte voor de wasmachine en wasdroger en de technische apparaten.

Specificaties

Status:
Verhuurd
Prijs:
€1.850
Woonoppervlakte:
67 m²
Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
0
Soort woning:
overig

Project

Project:
The Sphinx
Woningen:
89
Beschikbare woningen:
1
Prijs:
1.600 – € 2.270
Woonoppervlakte:
57 m² – 99

Betrokken partijen

Locatie

Nieuwbouw in Overhoeks, Amsterdam

Overhoeks is een nieuwe stadswijk in Amsterdam Noord, recht tegenover het Centraal Station. De wijk heeft twee gezichten: het rustige Aan het IJ (met fraaie appartementengebouwen) en de levendige Strip, met diverse opvallende woontorens. Met de nieuwbouw in Overhoeks heeft Amsterdam er inmiddels flink wat woningen bij gekregen, zowel koop als huur.

Amsterdam-Noord-Overhoeks

Vergelijkbare woningen