Wonen in Amsterdam, naast een park en een winkelcentrum, met bekende hotspots in de omgeving. Het kan in nieuwbouwproject ONE50 in Amsterdam North. ONE50 telt 72 studio’s en appartementen met koopsommen vanaf 272.000 euro (v.o.n.). Deze vanafprijs geldt voor de studio’s, voor de appartementen beginnen de prijzen bij 405.000 euro (v.o.n.). De verkoop start dinsdag 8 juli. Geef nu je voorkeuren door via de housing seeker op de projectsite. En vraag een financiële check aan via het formulier op de projectsite. De woningen staan op eigen grond. Je betaalt dus geen erfpacht!
Het woningaanbod in ONE50 bestaat dus uit 72 nieuwbouw appartementen: achttien studio’s, 36 driekamerappartementen en achttien vierkamerappartementen. Het gaat om energiezuinige woningen met vloerverwarming. Daardoor heb je niet alleen meer wooncomfort, maar bespaar je ook nog eens op je energiekosten. Alle woningen hebben een eigen buitenruimte, behalve de studio’s. Die hebben een Frans balkon. Een kort overzicht:
De studio’s zijn circa 34 vierkante meter groot en heel praktisch ingedeeld. Je hebt een open leefruimte met een zit-, kook- en slaapgedeelte, complete badkamer (met toilet) en een technische ruimte met een aansluiting voor je wasmachine. De studio’s zijn ideaal voor singles en starters. Of als pied-à-terre. De prijzen beginnen bij 272.000 euro (v.o.n.).
De driekamerappartementen zijn ongeveer 56 of 58 vierkante meter groot. Je hebt in deze woningen een lichte woonkamer met open keuken, een balkon, twee slaapkamers en een badkamer met toilet (type B3) of een badkamer met een apart toilet (type B2). Je kunt er ook voor kiezen om één slaapkamer te laten vervallen. Met de vrijkomende ruimte maak je je woonkamer en/of resterende slaapkamer groter. De driekamerappartementen zijn zeer geschikt voor starters, stellen en kleine gezinnen. De prijzen beginnen bij 405.000 euro (v.o.n).
De vierkamerappartementen hebben woonoppervlaktes van circa 69 tot 80 vierkante meter. Een deel van deze appartementen heeft drie slaapkamers, maar er zijn ook appartementen met twee slaapkamers en een woonkamer met een ‘kamer en suite’. Die ruimte is via schuifdeuren met je woonkamer verbonden. Je kunt ‘m bij je woonkamer trekken, maar ook afsluiten en als werk-, hobby- of slaapkamer gebruiken. De vierkamerappartementen hebben een ruim balkon. De koopsommen: vanaf 490.000 euro (v.o.n.).
All homes are delivered with a full kitchen and a modern bathroom and toilet. Kitchen, bathroom and toilet are included in the price, but you choose them yourself. To do so, you can visit the showroom of developer Dura Vermeer. There you can also arrange wall and floor finishes, built-in cupboards and curtains. Then all you have to do is put up your furniture and you can move in.
Mooi meegenomen: je kunt voor de studio’s en driekamerappartementen in ONE50 een hypotheek met NHG (Nationale Hypotheek Garantie) afsluiten. Dat levert je een iets lagere rente op en biedt zekerheid. Want als je je hypotheek buiten jouw schuld niet meer kunt betalen, neemt NHG je restschuld over.
ONE50 verrijst straks op de hoek van de IJdoornlaan en de Volendammerweg in Amsterdam Noord. Rondom het complex komt een fraai park, dat ‘s avonds sfeervol is verlicht. Even verderop liggen nog meer parken, zoals het Schellingwouderbreekpark, het Vliegenbos en Speelbos Nieuwendammerdijk. Naast het gebouw ligt Winkelcentrum Waterlandplein, met winkels voor je dagelijkse boodschappen en diverse speciaalzaken, zoals een toko en een Turkse bakker. Verder zijn er scholen, kinderopvang, medische voorzieningen, sportclubs en restaurants in de omgeving. Ook voor grote culinaire en culturele hotspots hoef je Amsterdam Noord niet uit. Denk aan EYE Filmmuseum, de A’DAM Toren en NDSM. Zoek je juist meer rust en ruimte, fiets dan de stad uit. Na een paar minuten sta je in de uitgestrekte polders en plas-drasgebieden van Waterland. Goed om te weten: de bus stopt voor de deur. Je kunt dus heel gemakkelijk met het openbaar vervoer eropuit. Heb je regelmatig een auto nodig, dan is in ONE50 een beperkte aantal parkeerplaatsen te koop.
Heb je belangstelling voor een studio of appartement in ONE50 in Amsterdam? Dat komt goed uit, want de (online) verkoop start dinsdag 8 juli om 12:00 uur. Bereid je goed voor! Bekijk nu alvast het accommodation offer op de projectsite, maak een account aan en geef je voorkeuren door. Dat maakt je inschrijving straks een stuk gemakkelijker. Laat bovendien de financiële coaches van NEXTHome, die bij ONE50 betrokken zijn, een gratis financiële check doen. Dan weet je of je de woningen die jij op het oog hebt, kunt financieren. Je regelt zo’n check (een onlinegesprek) via het aanvraagformulier on this page on the project site.
Receive updates on new construction in the region directly in your email