Van Drunen: wonen aan het water in Edam. Nog woningen beschikbaar. Bouw volop bezig!
Diverse gezinswoningen (geschakelde villa’s), enkele appartementen en een penthouse aan het water. Ze zijn nog beschikbaar in nieuwbouwproject Van Drunen in het sfeervolle Edam. Met Van Drunen verdwijnt het rauwe randje van de gelijknamige scheepswerf, maar ook weer niet helemaal. In de architectuur en de details van de woningen komt het industriële en nautische karakter van de omgeving terug. De bouw is volop bezig.
Van Drunen: wonen aan het water in Edam
Nieuwbouwproject Van Drunen bestaat in totaal uit 17 gezinswoningen en 11 appartementen, waarvan 2 penthouses. Alle appartementen hebben een buitenruimte met uitzicht op het water. Bijzonder aan de andere woningen zijn onder meer de gevelvullende raampartijen met openslaande deuren naar de tuinen. Kenmerkend voor het project is daarnaast de steiger, van waaraf je met je bootje zo het Markermeer op (of Edam in) vaart.
Prijzen vanaf 349.000 euro (v.o.n.)
De prijzen van de nog beschikbare woningen in Van Drunen beginnen bij 349.000 euro (v.o.n.). Een compleet overzicht staat op www.wonenopvandrunen.nl. Hieronder een korte samenvatting:
- Driekamerappartementen met woonoppervlaktes van 80 of 97 vierkante meter. Prijzen vanaf 349.000 euro (v.o.n.).
- Penthouse, met woonoppervlak van 138 vierkante meter. Prijs: 657.500 euro (v.o.n.).
- Gezinswoningen (geschakeld) met vijf kamers en woonoppervlaktes van 196 vierkante meter. Prijzen vanaf 592.000 euro (v.o.n.).
Bouw Van Drunen vordert
De Bouw van nieuwbouwproject Van Drunen vordert. De contouren van de woningen zijn al zichtbaar en hier en daar zijn al raampartijen bevestigd. Zo krijg je een steeds betere indruk van hoe het project aan het water uiteindelijk gaat worden.
Edam: een historisch stadje aan het water, op een kwartier rijden van Amsterdam
Met zijn prachtige historische centrum steelt Edam je hart binnen een seconde. Talrijke fraaie monumenten, karakteristieke grachten en knusse straatjes bepalen het gezicht. Niet voor niets wordt de stad ook wel ‘klein Amsterdam’ genoemd. Maar niet alleen de historische aanblik, ook de vele voorzieningen en natuurlijk de inwoners geven Edam sfeer. Je vindt in Edam volop horecagelegenheden mét terrassen, leuke winkels en goede speciaalzaken. Al dat moois ligt op loop- en fietsafstand van Van Drunen. Ook het sfeervolle Volendam en het schitterende Monnickendam zijn prima aan te fietsen. Amsterdam ligt op een kwartier met de auto.
