Nog 2 herenhuizen te koop in De Drie Heren, Haarlem. Open huis: zaterdag 6 november
Riante herenhuizen met een klassieke uitstraling in het historische centrum van Haarlem. Ontdek de mogelijkheden van De Drie Heren, onderdeel van nieuwbouwproject Raaks III. Twee van de drie herenhuizen zijn nog beschikbaar. De prijzen: 1.180.000 en 1.190.000 euro (v.o.n.). Op zaterdag 6 november is er van 11.00 tot 13.00 uur open huis. Meld je van tevoren aan bij de makelaar. In het eerste kwartaal van 2022 is de oplevering gepland.
Statige nieuwbouw in centrum Haarlem, met de sfeer van toen
De herenhuizen verrijzen aan de statige Wilhelminastraat. De architectuur sluit fraai aan bij de uitstraling van de bebouwing in de omgeving. De witte sierlijsten van de aanpalende woningen worden bijvoorbeeld in de nieuwe gevels doorgezet. De woonoppervlaktes zijn 226 en 219 vierkante meter. Op de begane grond is de plafondhoogte maar liefst 4,7 meter! Dit biedt bijzondere indelingsmogelijkheden, zoals een entresol voor een extra slaapgedeelte of voor een werkkamer. Die ruimte kun je ook in z’n geheel als kantoor gebruiken. Verder zijn hier mogelijkheden voor het realiseren van een ruime leefkeuken. De eerste verdieping heeft drie slaapkamers en de bovenste verdieping een ruime living voor wonen en/of slapen, met als groot pluspunt het aangrenzende, riante dakterras. De herenhuizen hebben een inpandige fietsenberging. Ze zijn energiezuinig door de toepassing van zonnepanelen en een warmtepomp voor de energieopwekking.
De Drie Heren: wonen in Haarlem, nabij winkels, restaurants, cultuur en het strand
Je woont in De Drie Heren in het centrum van Haarlem, op een steenworp afstand van De Grote Markt. Met haar grachten en vele historische gevels heeft Haarlem wel iets weg van Amsterdam. Toch voelt de stad rustiger en meer dorps aan. Bijzonder: er zijn in Haarlem meer restaurantjes dan dagen in het jaar. Je kunt letterlijk elke dag een ander restaurantje uitproberen. Behalve culinair kun je ook cultureel je hart ophalen. Op loopafstand liggen namelijk de Stadsschouwburg, het Concertgebouw en de Toneelschuur. Verder vind je in Haarlem talrijke bijzondere winkels. Nog meer ontspanning: met de fiets ben je in een halfuur op het strand. En zodra er ook maar een beetje zon is, gaan in Haarlem de terrassen open en zie je mensen genieten van het mooie weer. Haarlem heeft twee treinstations en is uitstekend bereikbaar vanuit Amsterdam, Utrecht en Den Haag.
Belangstelling? Kom naar het open huis op zaterdag 6 november
Heb je belangstelling voor een van de twee nog beschikbare herenhuizen? Kom dan naar het open huis op zaterdag 6 november, tussen 11.00 en 13.00 uur. Maak wel van tevoren een afspraak met een van de makelaars. Bel hiervoor 023-7470002 (Hertog Makelaars), 023-5319485 (Lam Era Makelaars) of 023-5420244 (Mooijekind Vleut Makelaars). Bij hen kun je ook terecht voor meer informatie over het project of voor een bezoek op een ander moment. Meer informatie over het project vind je uiteraard ook op de projectsite.
