Wonen aan een uniek dakpark waaronder je je auto parkeert, met winkels, horeca, sportvoorzieningen, polders en parkachtige natuur in de directe omgeving. Het kan in de nieuwe stadsbuurt HONK in Hoofddorp woont. De 51 appartementen van het tweede gebouw, Hongkong, zijn nu in verkoop. Het gaat om twee-, drie-, vier- en vijfkamerappartementen met prijzen vanaf 399.500 euro (v.o.n.). Schrijf je in via de woningzoeker op de projectsite of ga eerst met de makelaars in gesprek tijdens diverse inloopmomenten.
Met 51 appartementen verdeeld over vijf verdiepingen is Hongkong het grootste gebouw van HONK. Het gaat om twee-, drie-, vier en vijfkamerappartementen van circa 55 tot maar liefst 142 vierkante meter. Alle appartementen hebben een buitenruimte in de vorm van een terras, balkon of loggia. Eén appartement (het grootste, met vijf kamers) heeft twee buitenruimtes en ook nog eens twee badkamers. Over badkamers gesproken. Die zijn bij oplevering al helemaal compleet en afgewerkt, en bij de prijs inbegrepen. De koopsommen beginnen bij 399.500 euro (v.o.n.).
Appartementengebouw Hongkong is dus onderdeel van de nieuwe stadsbuurt HONK in Hoofddorp. HONK maakt deel uit van Het Nieuwe Noord, een gebied dat in de komende jaren van bedrijventerrein in een levendige, groene wijk verandert. Het unieke van HONK is het centraal gelegen dakpark, met groen, speelvoorzieningen en zitjes, en daarónder een parkeergarage. Zo combineer je parkeren bij huis met een groene en autoluwe omgeving. Vanuit HONK ben je in no-time in het buitengebied, waar je heerlijk kunt fietsen, wielrennen, skaten of hardlopen. Ook het Haarlemmermeerse Bos, met parkachtige natuur, een waterplas en tal van mogelijkheden voor sport en spel, ligt dichtbij.
Tegelijkertijd woon je hier vlak bij het centrum van Hoofddorp, met al zijn winkels, horeca en andere voorzieningen. Vooral in sportvoorzieningen blinkt Hoofddorp uit. Rondom HONK vind je een skicentrum, een padelbaan, een sporthal en een hockeyclub.
Goed om te weten: NS-station Hoofddorp ligt op nog geen kwartiertje fietsen. Vanaf die plek reis je zo naar Haarlem, Amsterdam en Schiphol. Met de hoofdstad en de luchthaven zo dichtbij, ligt de wereld hier aan je voeten.
Heb je belangstelling voor een nieuwbouw appartement in gebouw Hongkong in de nieuwe stadsbuurt HONK in Hoofddorp? Bekijk dan het woningaanbod en schrijf je in, want de verkoop is gestart. Wil je liever eerst in gesprek met een van de makelaars? Kom dan vrijblijvend en zonder afspraak naar de inloopmomenten op de volgende data en tijden:
Ontvang actualiteiten over nieuwbouw in de regio direct in je mail