Er zijn nog enkele appartementen beschikbaar in nieuwbouwproject Muntbloem in de wijk Oostzijderpark in Zaandam. Het gaat om een studio van 315.000 euro (v.o.n.), een tweekamerappartement van 373.500 euro (v.o.n.) en een driekamerappartement van 416.000 euro (v.o.n.). De eengezinswoningen in dit project zijn allemaal al verkocht. De bouw start zeer binnenkort.
Muntbloem in Zaandam is een nieuwbouwproject met alles bij elkaar 37 appartementen en zestien eengezinswoningen in allerlei varianten. Het project is in trek bij stellen, gezinnen en mensen – jong en ouder – die niet zo veel ruimte (meer) nodig hebben of voor gelijkvloers gemak gaan. Ook voor thuiswerkers biedt het project kansen. Een mooie mix van bewoners dus. Het nog beschikbare woningaanbod in het kort:
De nog beschikbare studio ligt op de begane grond en is circa 47 vierkante meter groot. De woning is compact, maar compleet. Badkamer en toilet zijn gescheiden en – best bijzonder voor een studio – je hebt een eigen terras. De koopsom: 315.000 euro (v.o.n.).
Het tweekamerappartement heeft een woonoppervlak van circa 62 vierkante meter en ligt op de bovenste (vierde) verdieping. Een echte penthouse-plek dus. Je hebt een ruime woonkamer met open keuken, een slaapkamer en ook in deze woning zijn badkamer en toilet apart. Ook heb je een balkon van twee bij (bijna) vier meter. De koopsom: 373.500 euro (v.o.n.).
Het driekamerappartement is circa 77 vierkante meter en ligt op de derde verdieping. Bijzonder is de hoekligging, waardoor je aan meerdere kanten lichtinval hebt. Dat zorgt ook voor een unieke, puntige vorm. Je buitenruimte is inpandig. De koopsom: 416.000 euro (v.o.n.).
Muntbloem verrijst tussen de Bob Angelostraat en de Jacob Israël de Haanstraat in Zaandam, op loopafstand van het NS-station. Het project bestaat uit een afwisseling van blokken eengezinswoningen en kleinschalige appartementengebouwen. De uitstraling is stedelijk en vrolijk. Dat laatste is te danken aan de pastelkleurige gevels. Rondom het project komen groenstroken met bomen. Ook tussen de woningen worden bomen geplant. Zo woon je bijna het hele jaar tussen het groen. Bovendien liggen er twee parken dichtbij. Ook in de buurt: recreatieplas Jagersveld. Nog iets verderop vind je het weidse, Hollandse polderlandschap. Oostzijderpark krijgt eigen horeca, maar je fietst ook zo naar de leukste hotspots van Zaandam. En stap je op de trein, dan ben je in 20 minuten in hartje Amsterdam.
Heb je belangstelling voor een van de laatste nog beschikbare woningen in Muntbloem? Ga dan naar de aanbodpagina op de projectsite, bekijk de woningen, maak een account aan en schrijf je. Het verkoopteam neemt vervolgens contact met je op. Ook voor de woningen die onder optie staan, kun je je inschrijven. Je komt dan op de reservelijst. Als een kandidaat afhaakt, kun je er alsnog voor in aanmerking komen. Het gaat om (nog) een studio en om appartementen met twee, drie en vier kamers.
Ontvang actualiteiten over nieuwbouw in de regio direct in je mail