X

De Duinwachter – DW Bouwnummer 12

Zandvoort

€470.111

Verkocht
72 m² 2 kamer(s) 1 slaapkamer(s)

Omschrijving

Aangenaam leven doet u in een appartement van Type C3. Een fijne ruime slaapkamer, een werkkamer en natuurlijk een comfortabele woonkamer-keuken. U woont straks op 72 m2 en heeft op uw terras van
10 m2 voldoende plek voor een fijne loungebank om met een wijntje te genieten van het prachtige uitzicht. De appartementen van Type C3 vindt u op de begane grond en de verdiepingen 1 t/m 5.

Specificaties

Status:
Verkocht
Prijs:
€470.111
Woonoppervlakte:
72 m²
Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
1
Soort woning:
huis

Project

Project:
De Duinwachter
Woningen:
69
Beschikbare woningen:
69
Prijs:
470.111 – € 1.413.000
Woonoppervlakte:
61 m² – 191

Betrokken partijen

Makelaar

Christie’s Internarional Real Estate

Makelaar

Greeven Makelaardij

Locatie

Nieuwbouw in Zandvoort

Zandvoort is een levendige badplaats die vooral bekend is van het autoracecircuit. Maar het voormalige vissersdorp heeft veel meer te bieden dan asfalt en brullende automotoren. Zoals een uitgestrekt strand, een levendige boulevard, schitterende natuur, tal van evenementen en verrassend veel historie. Er is ook nieuwbouw in Zandvoort.

Nieuwbouw-Zandvoort

Vergelijkbare woningen