Nieuws
14 augustus 2024

The Mayor, high end wonen in Amstelveen. Ontdek het XXL Office Apartement

Groots, onbezorgd en high-end wonen op een toplocatie in Amstelveen. Ontdek de mogelijkheden in The Mayor, waar alles gericht is op een luxe en comfortabele levensstijl. Zoals in het XXL Office Apartment van 195 vierkante meter, waarin u wonen met werken combineert. Dit appartement is nu in prijs verlaagd.

XXL Office Apartment, The Mayor: twee buitenruimtes, kantoor met eigen ingang. In prijs verlaagd!

Het XXL Office Appartement (bouwnummer 8.1.6) laat zich met één woord omschrijven: indrukwekkend. Kom binnen en kijk zowel links als rechts gelijk weer naar buiten via de grote raampartijen. Geniet van een fijne plek in de zon of schaduw op uw terras of balkon bij zowel de living als de leefkeuken. En voel het gemak van uw kantoor/praktijkruimte met eigen entree aan huis, waarmee u ook nog eens een mooi fiscaal voordeel heeft. Dit fantastische appartement biedt u alles van het goede leven. De belangrijkste kenmerken op een rijtje:

  • Woonoppervlakte van 195 vierkante meter met twee buitenruimtes.
  • Twee slaapkamers en twee badkamers.
  • Werkkamer/praktijkruimte met eigen ingang en toilet (‘fiscus proof’).
  • Twee parkeerplaatsen in de beveiligde garage.
  • Vloerverwarming en vloerkoeling.
  • Energielabel A+ / A++ (indicatief).
  • Verlaagde prijs: vanaf 1.490.000 euro (v.o.n.).

Meer informatie over het XXL Office Apartment 8.1.6 vindt u op deze pagina op de projectsite. Informatie over de andere nog beschikbare XXL Apartments is te vinden via de woningzoeker, eveneens op de projectsite.

XXL Apartments The Mayor in september opgeleverd

Groot voordeel van de nog beschikbare XXL Apartments in The Mayor: u kunt hier zeer binnenkort, in september (!) al, wonen.

Interesse? Ga in gesprek met de makelaar

Heeft u belangstelling voor het XXL Office Apartment of voor een van de andere XXL Apartments in The Mayor? Neem dan contact op met een van de makelaars voor een bezichtiging: Eefje Voogd Makelaardij (020-3050560 of nieuwbouw@eefjevoogd.nl) of Lunshof Makelaardij (020-3458345 of mayor@lunshof.nl).

The Mayor, Amstelveen: hoog voorzieningenniveau, veilig en goed ontsloten

The Mayor is een woonproject van acht ‘residences’ met high end appartementen en villa’s nabij het Stadshart Amstelveen. Vanuit het gebouw loopt u straks door het nieuwe Meanderpark, waar de A9 onder ‘verdwijnt’, zo naar het stadscentrum toe. Alles in The Mayor ademt ‘New York style grandeur’: de woningen zelf natuurlijk, maar ook de centrale ruimtes en de gezamenlijke ontmoetingsruimte (The Mayor Lounge). U woont hier bovendien zeer energiezuinig en veilig. Dat laatste is mede te danken aan het beveiligde terrein, de beveiligde parkeergarage, de videofoon-installatie en de aanwezigheid van een conciërge, die ook nog allerlei gemaksdiensten levert.

Bekijk overzicht