Nieuws
7 december 2019

Comfortabel wonen in het centrum van Amsterdam. Nog twee luxe appartementen te huur aan de Foeliestraat

Wonen in het historische centrum van Amsterdam, met uitzicht op het Scheepvaartmuseum. Het kan in een prachtig nieuw gebouw aan de Foeliestraat. De appartementen hebben een hoog afwerkingsniveau, vloerverwarming en luxe stoffering. Er zijn nog twee appartementen beschikbaar met huurprijzen vanaf 1.900 euro per maand.

Luxe huurappartementen Amsterdam Centrum: helemaal afgewerkt en gestoffeerd

Het gaat om appartementen van circa 72 vierkante meter met twee ruime slaapkamers en een balkon. Een van de twee appartementen beschikt daarnaast over twee badkamers. De appartementen zijn voorzien van verdiepingshoge kozijnen, vloerverwarming en technieken die voor een optimaal wooncomfort zorgen. De appartementen worden luxe gestoffeerd opgeleverd, inclusief mooie vloer, gordijnen en verlichting. Ze zijn volledig afgebouwd naar een ontwerp van Baden Baden Interior. Dit betekent een oplevering met onder meer een vergrijsd eiken parketvloer, Kvik keuken en luxe badkamers met Hotbath sanitair.

Rustig wonen in het levendige stadscentrum

De Foeliestraat ligt in het oude centrum van Amsterdam, met aan de ene kant de Nieuwmarkt en Het Waterlooplein, en aan de andere kant Het Oosterdok en het Kadijksplein. Je woont hier op een rustige plek, met het levendige stadscentrum binnen handbereik. Diverse horecagelegenheden liggen bijvoorbeeld om de hoek, zoals Gebr. Hartering, Mata Hari, Entrepot en Sotto. En aan de andere kant van het Oosterdok vind je nog meer restaurants, zoals Hanneke’s Boom en de Scheepskameel.

Energiezuinig. Dat scheelt in de energierekening

De voorgevel van het complex is voorzien van aluminium gevelpuien met metselwerk en betonnen elementen. In de fundering is het Groene Paal systeem verwerkt. Dat betekent dat met de funderingspalen energie uit de grond wordt gehaald. Samen met zonneboilers, zonnepanelen, warmteterugwinning en een warmtepomp zorgt het Groene Paal systeem ervoor dat het appartement heel energiezuinig is (energielabel A). Dat scheelt in de energiekosten.

Huurprijzen vanaf 1.900 euro per maand. Bel voor een bezichtiging

De appartementen zijn beschikbaar voor huurprijzen vanaf 1.900 euro per maand. Heb je interesse? Neem dan contact op met Eefje Voogd Makelaardij via 020-3050560 om een bezichtiging in te plannen.

Bekijk overzicht