X

Seasons The Sphinx – Bouwnummer 147

Amsterdam

2 foto's

€1.825

Verhuurd
73 m² 2 kamer(s) 0 slaapkamer(s)

Omschrijving

Dit ruime 2-kamerappartement van ongeveer 73 m² ligt op de tweede tot en met de vijfde verdieping, zowel aan de oost- als westzijde van het gebouw. Aan de oostzijde heeft u uitzicht op het doelplein en aan de westzijde op het park van Shell-lab en het IJ. Vanuit het appartement én het balkon.

 Het appartement is ingedeeld met een royale hal, een woonkamer met open keuken en een ruime slaapkamer met ensuite badkamer die compleet is ingericht met een inloopdouche, een wastafel en tweede toilet. Aan de hal liggen het aparte toilet en de berging met ruimte voor de wasmachine en wasdroger en de technische apparaten.

Het appartement biedt alle ruimte en comfort. Uw eigen plek. Heeft u zin in een praatje of een activiteit? Dan bent u altijd van harte welkom in de gezamenlijke huiskamer op de 7e verdieping en op het prachtige dakterras met uitzicht op het IJ. Heeft u zorg nodig, dan kunt u dat gemakkelijk aanvragen via de community manager, via een van de samenwerkingspartners. Dat is het gemak van het huren van een Seasons appartement in The Sphinx.

Specificaties

Status:
Verhuurd
Prijs:
€1.825
Woonoppervlakte:
73 m²
Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
0
Soort woning:
overig

Project

Project:
Seasons The Sphinx
Woningen:
56
Beschikbare woningen:
0
Prijs:
1.350 – € 2.695
Woonoppervlakte:
49 m² – 112

Betrokken partijen

Locatie

Nieuwbouw in Overhoeks, Amsterdam

Overhoeks is een nieuwe stadswijk in Amsterdam Noord, recht tegenover het Centraal Station. De wijk heeft twee gezichten: het rustige Aan het IJ (met fraaie appartementengebouwen) en de levendige Strip, met diverse opvallende woontorens. Met de nieuwbouw in Overhoeks heeft Amsterdam er inmiddels flink wat woningen bij gekregen, zowel koop als huur.

Amsterdam-Noord-Overhoeks

Vergelijkbare woningen