X

The Sphinx – Bouwnummer 96

Amsterdam

€1.615

Verhuurd
58 m² 2 kamer(s) 0 slaapkamer(s)

Omschrijving

Dit 2-kamerappartement van ongeveer 57/58 m² ligt op de achtste tot en met de tiende verdieping, aan de noordzijde van het gebouw. Het balkon is bereikbaar vanaf de woonkamer én de slaapkamer.

Het appartement is ingedeeld met een ruime hal, een woonkamer met open hoekkeuken, een ruime slaapkamer en een badkamer die is ingericht met een inloopdouche en een wastafel. Aan de hal liggen het aparte toilet en de berging met ruimte voor de wasmachine en wasdroger en de technische apparaten.

Specificaties

Status:
Verhuurd
Prijs:
€1.615
Woonoppervlakte:
58 m²
Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
0
Soort woning:
overig

Project

Project:
The Sphinx
Woningen:
89
Beschikbare woningen:
1
Prijs:
1.600 – € 2.270
Woonoppervlakte:
57 m² – 99

Betrokken partijen

Locatie

Nieuwbouw in Amsterdam Centrum

Historische panden met sierlijke gevels zo ver het oog reikt, overal winkels, cafés en restaurants, tal van schilderachtige bruggetjes en rustieke hofjes op onverwachte plekken. Dat allemaal, maar ook nieuwbouw, vind je in het centrum van Amsterdam.

Nieuwbouw-Amsterdam-Centrum

Vergelijkbare woningen