X

De Rooz – Rozengracht 20 D

Zaandam

6 photos

€315,000

Under option
52 m² 0 room(s) 0 bedroom(s)

Description

Bouwnummer 6, woonoppervlakte 51,8 m2, met balkon
Tweekamerappartement, 1e etage, oriëntatie Rozengracht

In deze tweede fase van de stadsvernieuwing aan de Zaandamse Rozengracht worden 12 tweekamerappartementen gerealiseerd. Op de plek van voormalige eethuizen en een tropische supermarkt krijgen de woongebouwen een robuust karakter. Stoer metselwerk, hoekstenen en een heuse trapgevel brengen allure aan dit deel van het Stadshart. Woongenot is hier gegarandeerd. Of je nu starter bent, single of stel, of doorstromend vanuit een gezinswoning, hier woon je nieuw, duurzaam, gezellig en bovenop de voorzieningen van de stad!
De gebouwen lijken verdeeld door de twee voorgevels, maar daarachter zijn de drie woonlagen met elkaar verbonden. In het midden van het gebouw komt een lichthof, daaromheen schikken zich per etage vier appartementen. Vanaf de eerste tot en met de derde woonlaag, bereikbaar via een gezamenlijk trappenhuis, vormen galerijen de verbinding. De laatste trap leidt naar het dak, waar alle bewoners kunnen genieten van de zon, de rust en ontspanning. Alleen of met elkaar, deze onverwachte buitenruimte is heerlijk om te verblijven. En het woord buurtbarbecue kan hier een mooie verwijzing zijn naar de stookkachels van de voormalige eethuizen Que Pasa en Pancho’s Cantina…

Dit appartement ligt op de eerste verdieping, aan de voorzijde van het gebouw met als enige een woningbreed balkon boven de Rozengracht. De hele woonkamer met casco op te leveren open keuken oriënteert op de gezelligheid. Drie paar hardhouten draai-/ kanteldeuren zorgen voor de verbinding. De slaapkamer grenst aan de lichthof met galerij. Lekker rustig slapen, middenin de stad! De badkamer annex toiletruimte wordt geheel betegeld en standaard uitgerust met Villeroy & Boch sanitair en A-merk kranen. Hier wordt warmte terugwinning (wtw) opgenomen bij de inloopdouche. De keuken wordt casco opgeleverd, het benodigde leidingwerk wordt natuurlijk voorbereid. Deze woning heeft een inpandige berging met aansluitingen voor de wasmachine en -droger plus een conventionele CV-installatie. Uiteraard zijn isolatie, ventilatie en installaties conform de moderne bouweisen. De vloer vormt hier de comfortabele warmtebron.

Classification
Hoofdentree aan de Rozengracht, met bellentableau en brievenbus. Centrale hal. Trappenhuis.
1e Etage: galerij. Entree appartement. De hele woning wordt voorzien van vloerverwarming. Hal. Geheel betegelde badkamer met toilet. Villeroy wandcloset en wastafel. Inloopdouche. Berging met aansluitingen wasmachine en -droger, WTW-unit en opstelling CV-installatie. Slaapkamer met visuele verbinding met de centrale lichthof. Woonkamer met voorziening leidingwerk voor casco op te leveren open keuken. Drie paar hardhouten draai-/ kanteldeuren naar woningbreed balkon aan de zijde van de Rozengracht.
Dakverdieping: bereikbaar via trappen in de lichthof, gemeenschappelijk dakterras, omheind met glazen valbeveiliging en bescherming voor de zonnepanelen.

De verborgen gracht-die-geen-gracht meer is, ligt pal de gedempte-gracht-die-niet-meer-gedempt is. Bovenop de reuring, met cultuur en shopplezier, en een paar minuten lopen naar horecaplein de Dam. Ga je linksaf, dan sta je binnen vijf minuten op het perron van NS-station Zaandam met directe lijnen naar zowel Alkmaar, Hoorn als Amsterdam (12 minuten sporen!). Verder krijg je hier alle voordelen van de stad: bios, eettentjes, to-go- en afhaalmogelijkheden. Pal voor de deur. Op donderdag en zaterdag wordt de weekmarkt van Zaandam op de gracht opgebouwd, met allerhande versproducten en typische marktartikelen als sokken, schoonmaakspullen en snuisterijen. De Hema zit aan de overkant dus ook de andere dagen zijn gedekt. De parkeergarages van de Rozenhof of Hermitage zijn eventueel prima opties om te parkeren. De fiets kan de hele week blijven staan, maar kan ook ’s nachts naar het fietspakhuis bij het station. Zo middenin het centrum en met de onmiddellijke nabijheid van een wijdvertakt en fijngesnipperd OV heb je eigenlijk niets meer nodig dan de benenwagen.

“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.”

Specifications

Status:
Under option
Price:
€315,000
Living area:
52 m²
Number of rooms:
0
Number of bedrooms:
0
Type of property:
apartment

Project

Project:
De Rooz
Housing:
11
Available housing:
2
Price:
265,000 – € 345,000
Living area:
39 m² - 58

Parties involved

Realtor

Brockhoff New Construction

Location

New construction in Zaandam

Zaandam, the only city in the municipality of Zaanstad, was always famous for its beautiful wooden Zaanse houses and many windmills. Or because of the seventeenth-century Czaar Peter house. But the city gained new fame in the early 21st century, thanks to the high-profile metamorphosis of the city center. Photos of the new city hall, the stacked cottages hotel and the shopping canal, inspired by traditional Zaanse timber construction, are going around the world. In addition to plenty of history, you'll also find plenty of new construction in Zaandam.

Nieuwbouw-Zaandam

Similar properties