X
Bloom-nieuwbouw-woningen-Spaarne-Haarlem

Bloom: appartementen, penthouses en tweelaagse woningen aan het Spaarne in Haarlem. Nu in PreSale

Comfortabel wonen aan of nabij het Spaarne in Haarlem, op zo’n tien minuten fietsen van de historische binnenstad. Het kan in nieuwbouwproject Bloom in de Indische wijk in Haarlem Noord. Van de appartementen, penthouses en tweelaagse beneden- en bovenwoningen die nu in PreSale zijn, zijn er nog enkele beschikbaar. De prijzen beginnen bij 405.000 euro (v.o.n.).

Bloom, Haarlem: nieuwbouw appartementen en penthouses in woontoren

De appartementen in Bloom die nu in PreSale zijn, bevinden zich allemaal in de toren van het project. Het gaat om verschillende typen, met verschillende afmetingen. Een kort overzicht:

  • Driekamerappartementen met woonoppervlaktes van circa 83 en 89 vierkante meter en een loggia. Koopsommen: vanaf 495.948 euro (v.o.n.).
  • Terrasappartementen met woonoppervlaktes van circa 99 tot 131 vierkante meter, drie of vier kamers en een ruim terras. Prijzen: van 690.000 tot 940.000 euro (v.o.n.).
  • Penthouses met woonoppervlaktes van circa 152 en 158 vierkante meter, drie of vier kamers en een riant dakterras van circa 89 vierkante meter. Prijzen: van 1.400.000 tot 1.445.000 euro (v.o.n.).

Ook tweelaagse beneden- en bovenwoningen en een ‘special’ met dakterras in Bloom

In een ander gebouw van Bloom zijn ook woningen in PreSale. Het gaat om tweelaagse beneden- en bovenwoningen, ook wel Parkwoningen genoemd. Een daarvan is een heel bijzondere. Een kort overzicht:

  • Parkwoningen beneden (begane grond en eerste verdieping) met woonoppervlaktes van circa 74 vierkante meter, drie kamers, een bijkeuken en een tuin. Prijzen: vanaf 405.000 euro (v.o.n.).
  • Parkwoningen boven (tweede en derde verdieping) met woonoppervlaktes van circa 65 vierkante meter, drie kamers en een balkon. Prijzen: vanaf 405.000 euro (v.o.n.).
  • Parkwoning boven special (tweede en derde verdieping) met een woonoppervlak van circa 115 vierkante meter, vier kamers, een balkon en een dakterras van circa 31 vierkante meter. Koopsom: vanaf 785.000 euro (v.o.n.).

Oplevering inclusief complete badkamer, veel woningen met parkeerplek

Alle woningen die nu in PreSale zijn, worden opgeleverd met een compleet ingerichte badkamer en een apart toilet. Badkamer en toilet zijn voorzien van hoogwaardig sanitair en fraaie wand- en vloertegels. Dit is bij de koopsom inbegrepen. Verder heb je in alle ruimtes vloerverwarming en vloerkoeling. Bij elke woning heb je een stalling om je fiets(en) te parkeren. En bij een groot deel van de woningen zit een parkeerplek voor je auto, bij de penthouses zelfs twee. Deze zijn niet bij de koopsom inbegrepen.

Zeer energiezuinig wonen in Bloom: lagere energierekening, rentekorting en meer lenen

Alle woningen in Bloom worden zeer energiezuinig (energielabel A+++ of A++++). Dat is onder meer te danken aan zonnepanelen op het dak, een warmtepomp en uitstekende isolatie. Bij normaal verbruik scheelt dat fors in je energiekosten. Een ander financieel voordeel is dat je een Duurzaamheidshypotheek kunt afsluiten met een lagere rente. Ook kun je meer lenen.

Interested? Sign up through the project site

Heb je belangstelling voor een van de woningen die nu in PreSale zijn in Bloom? Bekijk dan het accommodation offer op de projectsite en schrijf je in via een van de digitale formulieren op deze pagina. Na je inschrijving ontvang je een intakeformulier, dat (mede) dient als financiële check. Als je de woning volgens die check zou moeten kunnen betalen, krijg je een uitnodiging voor een reserveringsgesprek en een financieel gesprek. Let op: een aantal woningen in Bloom is inmiddels gereserveerd en er staan er ook veel onder optie. Maar er is nog aanbod beschikbaar. En ook voor woningen onder optie kun je je inschrijven. Je komt dan op de reservelijst voor het geval kandidaten afhaken.

Living on the Spaarne, 10 minutes by bike from downtown Haarlem

Bloom is rising on the Spaarne, in the Indian neighborhood in Haarlem North. A five-minute bike ride away is Soendaplein, with stores for daily groceries. Also nearby: schools, medical facilities and (takeaway) restaurants. A swimming pool, sports fields and the green countryside are ten minutes away by bike. And also ten minutes by bike beckons the cozy Haarlem city center. Not far from Haarlem are the beaches of Bloemendaal and Zandvoort, where you can go both by train and bicycle. The beautiful National Park Zuid-Kennemerland is also in the immediate vicinity. Just like colorful Bollenstreek, with the Keukenhof as the big draw, of course. And do you want to go to Amsterdam? That's only twenty minutes by car. Although of course you can also easily go there by train.

Bloom, Haarlem: ook rijwoningen, bungalows, herenhuizen en zorgwoningen

Bloom wordt een gevarieerde buurt met woningen voor allerlei doelgroepen: jong en oud, alleengaanden, stellen en gezinnen, én mensen met een zorgbehoefte. Eerder gingen al beneden-bovenwoningen in PreSale, nu dus vooral appartementen. Het project krijgt ook rijwoningen, bungalows, herenhuizen en zorgwoningen. Daarnaast komen er zeventig sociale huurappartementen.

Lees ook