X
Victoria-Two-Hyde-Park-nieuwbouw-appartementen-Hoofddorp

Victoria Two: appartementen vanaf 375.000 euro in een markant gebouw in Hyde Park. Nu in verkoop!

Er is weer nieuw woningaanbod in verkoop in Hyde Park, de dynamische stadswijk in Hoofddorp, niet ver van Amsterdam. Het gaat om appartementen met twee, drie en vier kamers in gebouw Victoria Two, met in veel gevallen een buitenruimte, soms zelfs twee. De koopsommen beginnen bij 375.000 euro (v.o.n. en géén erfpacht). Goed nieuws: de bouw is inmiddels volop bezig.

Wat maakt nieuwbouwproject Victoria Two zo aantrekkelijk?

  • Gevarieerd woningaanbod, met prijzen vanaf 375.000 euro (v.o.n.)
  • Geen erfpacht en voor een deel van de woningen hypotheek met Nationale Hypotheek Garantie mogelijk
  • Schitterende binnentuin, ontworpen door landschapsarchitect
  • Steeds meer voorzieningen in de directe omgeving, zoals een supermarkt op de begane grond

Victoria Two: appartementen met twee, drie of vier kamers in Hyde Park

Nieuwbouwproject Victoria bestaat uit 283 woningen, verdeeld over vier gebouwen. Deze gebouwen worden ook wel ‘Huizen’ genoemd. Met Victoria Two is het tweede ‘Huis’ in verkoop. Het gebouw valt op door de warme, beige gevelstenen en de mosgroene entree. De 78 appartementen hebben allemaal een ruime woonkamer met open keuken en een, twee of drie slaapkamers. De woningen liggen op het oosten (ochtendzon) of het westen (avondzon). Enkele appartementen hebben een riant terras over de volle breedte van de woning. En er zijn zelfs appartementen met twee buitenruimtes.

78 appartementen, in allerlei varianten en dus voor jong en oud(er)

Victoria Two telt in totaal 78 appartementen, in allerlei varianten. Of je nu single bent, een stel vormt, een gezin hebt of al wat ouder bent, je gaat je hier thuis voelen. Het woningaanbod in het kort:

  • 7 tweekamerappartementen van circa 49 vierkante meter met een Frans balkon. Prijzen: van 375.000 tot 387.500 euro (v.o.n.).
  • 28 tweekamerappartementen van circa 47 tot 53 vierkante meter met een balkon. Prijzen: van 387.500 tot 427.500 euro (v.o.n.).
  • 17 driekamerappartementen van circa 51 tot 57 vierkante meter met een balkon. Prijzen: van 417.500 tot 462.500 euro (v.o.n.).
  • 9 dakterrasappartementen van circa 74 tot 118 vierkante meter met drie of vier kamers, een of twee badkamers en een dakterras. In een aantal gevallen een tweede buitenruimte. Prijzen: van 572.500 tot 930.000 euro (v.o.n.).
  • 7 hoekappartementen van circa 79 tot 84 vierkante meter met vier kamers en in de meeste gevallen twee ruime balkons. Veel daglicht en uitzicht dankzij de hoekligging en de grote ramen. Prijzen: van 597.500 tot 635.000 euro (v.o.n.).
  • 10 tuinzichtappartementen van circa 80 vierkante meter met drie of vier kamers en een balkon met zicht op de fraaie binnentuin. Prijzen: van 582.500 tot 600.000 euro (v.o.n.).

Badkamer in de koopsom, huren parkeerplaats mogelijk

De appartementen in Victoria Two worden opgeleverd inclusief een complete badkamer en toilet. In de garage onder het gebouw heb je ruimte om je fiets of scooter te stallen. Heb je een auto? Dan kun je een stallingsplaats huren in een naastgelegen gebouw.

Lagere energierekening en meer wooncomfort in Victoria Two

Dankzij (onder meer) uitstekende isolatie, een warmtepomp, warmteterugwinning en vloerverwarming zijn de woningen comfortabel en energiezuinig (voorlopig label: A). Dat levert – bij normaal verbruik – een lagere energierekening op.

Nog meer financieel voordeel: geen erfpacht, NHG en starterslening

Er zijn ook andere financiële voordelen aan het kopen van een woning in Victoria Two. Je betaalt bijvoorbeeld geen erfpacht, want de woningen staan op eigen grond. En voor een deel van de woningen kun je een hypotheek met Nationale Hypotheek Garantie (NHG) krijgen, en/of een starterslening (van de gemeente Haarlemmermeer).

Altijd genoeg buitenruimte dankzij schitterende binnentuin

Zoals elk gebouw in Hyde Park krijgt ook Victoria een schitterende binnentuin, naar een ontwerp van een gerenommeerde landschapsarchitect. Ook al heb je bij een deel van de woningen geen eigen balkon of terras, je hebt dankzij die tuin genoeg buitenruimte om van de zon te genieten. Extra voordeel: je ontmoet daar je buren en kunt er met vrienden een drankje drinken.

Interesse? Doe een financiële check en schrijf je online in

Heb je belangstelling voor een appartement in Victoria Two? Doe dan het volgende:

  • Bekijk het complete woningaanbod op de supply page op de projectsite.
  • Maak een account aan (als je dat nog niet eerder hebt gedaan).
  • Bepaal naar welke woningen je voorkeur uitgaat.
  • Plan een gratis financiële check. Dan weet je of je de woning(en) van jouw voorkeur kunt financieren. Je kunt zo’n check door Rabobank laten doen. Maar je kunt dit ook via je eigen bank of hypotheekspecialist regelen.
  • Schrijf je online in via je persoonlijke account. Tijdens het inschrijfproces moet je je financiële check uploaden.

Doe het wel snel. Want de inschrijving voor Victoria Two sluit dinsdag 16 december om 10:00 uur.

Hyde Park, Hoofddorp: stadswijk van internationale allure in de regio Amsterdam

Hyde Park wordt een stadswijk van internationale allure in de Metropoolregio Amsterdam. De wijk krijgt zo’n 3.800 studio’s en appartementen. Toparchitecten tekenen voor de iconische ontwerpen van de gebouwen. Brede boulevards, een fraai stadspark, schitterende binnentuinen, de nabijheid van NS-station Hoofddorp, en zonovergoten dakterrassen kenmerken de wijk. En natuurlijk zijn er straks ook allerlei voorzieningen, zoals winkels, horeca en sportfaciliteiten. Een voorbeeld ‘dicht bij huis’ is de Albert Heijn supermarkt, die op de begane grond van Victoria komt. Dankzij het woningaanbod, de uitstekende bereikbaarheid en de vele voorzieningen gaan singles, stellen (al dan niet met kinderen), expats en energieke senioren zich in Hyde Park helemaal thuis voelen.