Wil jij wonen in Amsterdam, in een vernieuwde stadswijk tussen het Vondelpark en het Amsterdamse Bos? Dan is nieuwbouwproject Aletta Heights in het Schinkelkwartier iets voor jou. Dit gebouw bevat 58 koopappartementen met woonoppervlaktes van circa 55 tot 103 vierkante meter met allemaal een balkon of terras. Naar verwachting start de verkoop dit najaar. Meld je nu alvast here aan, dan blijf je op de hoogte.
Aletta Heights wordt een markant gebouw aan de Aletta Jacobslaan, met variërende hoogtes en verdiepingshoge ramen en puien. De 58 koopappartementen bevinden zich in het torengedeelte van het gebouw. Het gaat om woningen met twee, drie en vier kamers en woonoppervlaktes van circa 55 tot 103 vierkante meter. Dankzij de slimme indeling en het vele glas voelen de appartementen extra ruim aan. De tweekamerwoningen zijn ideaal voor starters en stellen. In de grotere appartementen kun je ook met een gezin wonen. Of als je behoefte hebt aan een extra kamer voor hobby of thuiswerken. Er zijn zeventien woningtypen. Ter illustratie staan er op de supply page op de projectsite nu vijf uitgelicht. Een verkort overzicht daarvan:
De prijzen van de appartementen in Aletta Heights worden binnenkort bekendgemaakt. Meld je via de projectsite aan als belangstellende, dan blijf je op de hoogte.
De appartementen in Aletta Heights worden zeer energiezuinig. Dat vergroot het wooncomfort en is ook financieel aantrekkelijk. Want je energierekening is (bij normaal verbruik) lager en je kunt ook nog eens meer lenen voor de aankoop.
Also very nice: the delivery includes a bathroom (with shower room and sink) and a screed. This is an even layer suitable for the final finish with, for example, laminate, parquet, tiles or carpet. You choose the kitchen yourself.
Behalve aan appartementen biedt het gebouw ruimte aan voorzieningen, winkels of zakelijke dienstverleners. Op de begane grond is daar zo’n 400 vierkante meter voor gereserveerd. Dat zorgt voor extra leven in en rondom het gebouw. Er komt ook een parkeergarage, voor zowel bewoners als bezoekers. Je kunt in deze garage een eigen parkeerplaats bij je appartement kopen.
The Schinkelkwartier is slowly but surely changing from a working area to a lively urban neighborhood. Its location is particularly favorable: on the border of Amsterdam South and New West, between the Vondelpark (seven minutes by bike) and the Amsterdamse Bos (twelve minutes by bike). Accessibility is therefore excellent. A five-minute walk from Aletta Heights is metro station Henk Sneevlietweg. And a five-minute bike ride away you get on the train at Lelylaan Station. Public transportation takes you to the city center, the Zuidas or other destinations. And by car, the A10 and A4 freeways are within easy reach. You can also find entertainment closer to home. In the vicinity, for example, you will find various stores, restaurants and gyms.
Heb je belangstelling voor een appartement in Aletta Heights? Meld je dan aan via de projectsite. Je blijft dan op de hoogte van het laatste nieuws en hoort als eerste wanneer de verkoop start.
Receive updates on new construction in the region directly in your email